sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Eski chat siteleri

Eski chat siteleri arayan herkese merhaba. Sevgili okurlar evet haklısınız ey gidi günler ey diyoruz bir çoğumuz. Ekonomiden tut hayatta bir çok şey bunu bizlere dedirtiyor.
Geçim şartları eskinin üç kuruş maaşıyla güzeldi yinede.
Şimdi aldığımız sekiz  on bin liralar geçinmek için yetmiyor. Asgari ücret ile geçinmek için ev kendine ait olmalı. Çoluk çocuklu bir aile içinse kendinin olsa bile okul giderleri yol masrafı vb. Derken mümkün değil yetmesi.
Hayat belimizi bazen istemesekde büküyor ve yaşlandığımızı biz farkedemesekde görüyoruz.
Ne desek boş. Hayat böyle devam ediyor. Bu şartlarda hepimize eskiyi özletiyor. Maddi manevi aklınıza ne gelirse işte. Fakat özledikçe bazende eski sohbet günleri yad ediyoruz. Eskiden buluşup bir araya gelirdik şimdilerde hep bir yalan peşinde insanlar.
Kendileride bir yalana inanıp inandırmaya çalışanlar.
Durum böyle oluncada reel hayata açılan dostluk kapıları eskiye nazaran daha azaldı chat siteleri içinde.
Fakat yazılı görüntülü ve sesli sohbet günümüzde hala ön planda. Ve en risksiz olanı ise yazılı sohbet.

Eski sohbet odaları

Bir çok bilir kişi yada psikolog bir kaç basit adımla kendimizi harika sohbet içinde bulabileceğimizi deneyim ve yazıları ile kanıtlamıştır.
Mesela reel hayatta hiç insanın aklına gelmezken asansörde sohbet etmek. Yabancı ile asansörde evrensel sohbet edilebileceği üzerine harika bir yazı paylaşmış psikologlar.
Kimin aklına gelir değil mi?
Ne kadar havadan sudan sohbet mi olur desekde yada olmayacağını sevmediğinizi söylesek bile hayatımızın içinde söyleyecek bir şeyler bulamadığınız her anda yaparız bu sohbeti.
Bil hassa içine dönük insanlar nefret ederler havadan sudan sohbetlerden.
Fakat onlar bile tuhaf karşılanmaktan korkusuna ve kaçınmasından ötürü , görünüşte önemsiz şeyler hakkında konuşmaktan kaçamaz.
Kısacası tipik bir nezaket davranışıdır havadan sudan sohbet etmek. Eski sohbet chat zamanlarında havadan sudan sohbet edebilmek için bile zevkle gelirdik sohbet odası içine.

Eski chat siteleri

Eski chat sohbet

Hayatımızın farklı alanlarında laflamak büyük önem taşıyor. Real hayatında iki kelam etmekten kaçmak için elinden geleni yapan bir çok insan bile burada yabancılarla chat yapıyor. Yalnızlığını burada bir kenara atıyor.
Sizlerde bu anlamlı sosyal etkileşim fırsatını değerlendirin. Bunu yapmak için www.MaviFm.Org adresine gelin.

Dost Sitelerimiz : Turk Sohbet Mynet Sohbet Sohbet Siteleri MaviForum
sadeceSen 204
Cevap bırakın

Sohbet Girişi

Kategoriler

Popüler Yazılar

Dost Sitelerimiz : Turk Sohbet Mynet Sohbet Sohbet Siteleri MaviForum
Dost Siteler: Seviyeli Sohbet - Sohbet Kanalları - Sohbet Chat